In Europa-Park heb je continu een vakantiegevoel. Maar liefst 17 Europese landen vormen het thema van dit bijzondere attractiepark. Gun jezelf de tijd en geniet van de geweldige details, dan waan je je ook echt 17 keer in een ander land. Je zíet niet alleen verschillende landen, je ruikt ze ook! Je wandelt er van Zwitserse raclette naar Griekse gyros en van Italiaanse pizza naar Spaanse tapas. Naast de 17 landen zijn er ook nog 3 fantasie-themagebieden. Wil je blijven slapen? In de 6 themahotels overnacht je in (Europese) stijl. Kampeerders overnachten op de camping van Silver Lake City.
In Europa-Park krijg je meer dan 100 attracties en shows voorgeschoteld. In geen enkel ander park zijn er zoveel opties, en er is voor ieder wat wils. Naast 14 achtbanen zijn er familie-attracties voor alle leeftijden en talloze attracties voor de kleinsten. Vlieg in Arthur over de wereld van de Minimoys, maak met piraten een boottocht door Batavia en vlieg in Voletarium – het grootste vliegende theater van Europa – over de mooiste plekjes van ons continent. Voor een mooi uitzicht over het park, het Rijndal, de Elzas en het Zwarte Woud, ga je naar de 75 meter hoge Eurotower.
Waterwereld
Lekker actief bezig zijn of juist relaxen in het water? Het kan allemaal in de Waterwereld Rulantica. Dit is een van de grootste waterparken van Europa met meer dan 50 glijbanen en waterattracties. Geen palmbomen in dit zwembad, wel een fantasierijk Scandinavisch thema.